Vaipade puhastus

Vaipade puhastus
Keskmiselt 1-2 korda aastas vajab vaipkate või vaip lisaks igapäevasele hooldusele ka keemilist süvapesu. Keemiline pesu eemaldab vaipkattelt ka sisemise mustuse, mida jaekaubanduses saadaolevate vahenditega puhastades ei ole võimalik kätte saada. Tavaliste vahenditega võib õnnestuda küll plekk näiliselt eemaldada, kuid tegelikkuses hõõrute mustuse vaid sügavamale vaipkatte sisse. Vaipade puhastus sagedus sõltub loomulikult vaiba kasutamise intensiivsusest, kuid regulaarne vaipade puhastamine aitab kindlasti ära hoida ka käiguraja tekkimist vaipkattesse.

Olenevalt vaipkatte materjalist teostame vaipadele kas märgpesu või kuivpuhastust:

• Märgpesu korral kasutame spetsiaalset pesuainelahust, mille pritsime pinnale, töötleme puhastusmasinaga ning eemaldame mustuse vee- ja tolmuimuriga. Vaipkatete kuivamine pärast märgpuhastust võtab olenevalt materjalist aega 7 kuni 12 tundi.
• Kuivpuhastus annab hea tulemuse vähese või keskmise määrdumise korral ning võib teha ka kohtades kus vaipkatte kuivamisaeg on limiteeritud. Kuiv keemilist puhastust teostame käsitsi spetsiaalse pulbri abil.

Vaiba ja vaipkatte puhastuse hind sõltub vaiba mustuse astmest, materjalist ja töömahust. Puhastustöid teostame nii kohapeal kui meie kontoris. Sel juhul võtame määrdunud vaiba kaasa ja tagastame selle hiljemalt 7 päeva jooksul. Vaipkatte keemilise süvapesu ehk masinpesu hind algab 0,7 EUR/m² ning sõltub vaipkatte mustusest ja töömahust.
FiliClean Puhastusteenused
Oleme kodumaisel erakapitalil põhinev koristusteenuseid pakkuv ettevõte.
Viimati lisatud pildid
Kontakt
FiliClean OÜ
Kangrumäe tee 19,
Kurna küla, 75307, Rae vald
Tel : + 372 605 1255
E-Mail : info@filiclean.ee
Oleme avatud : 24h
Copyright © 2024 - FiliClean.ee