Laminaat- ja puitpõranda hooldus

Laminaat- ja puitpõranda hooldus
Laminaat-ja puitpõrante puhul on oluline nii igapäevane kui ka perioodiline puhastus ja nende koostisest tulenevad erinevused nõuvad spetsiifilist hooldust.

Laminaatparkett on suure kulumiskindlusega, vastupidav ja dekoratiivne tehiskate. Laminaatparketile tehakse vaid kuiv- või õrnniisket puhastust. Pesemisel on oluline hoiduda liigsest veest. Soovitatav hooldusaine on neutraalne puhastusvahend. Tugevate plekkide eemaldamiseks võib kasutada atsetooni. Keelatud on kasutada seebilahuseid ja abrasiivseid materjale, samuti ei tohi põrandat vahatada ega lakkida.

Puitpõrandatest levinuimad on parkett ja laudpõrandad. Puitpõrandaid saab kaitsta nii laki, õli kui ka vahaga. Igapäevaseks hoolduskoristuseks valitakse kuiv või väheniiske koristusmeetod ning neutraalne puhastusaine. Pestakse mopiga, suuremate pindade puhul kasutatakse poleermasinat ja poleerviile. Naturaalpõrandat töödeldakse ja kaitstakse enne kasutuselevõttu laki või õliga. Kuigi lakitud põrandat on lihtsam hooldada, on õlitatud põrand tunduvalt vastupidavam.
FiliClean Puhastusteenused
Oleme kodumaisel erakapitalil põhinev koristusteenuseid pakkuv ettevõte.
Viimati lisatud pildid
Kontakt
FiliClean OÜ
Kangrumäe tee 19,
Kurna küla, 75307, Rae vald
Tel : + 372 605 1255
E-Mail : info@filiclean.ee
Oleme avatud : 24h
Copyright © 2024 - FiliClean.ee