Akende pesu

Akende pesu
Aknaid on soovitatav pesta vähemalt kaks korda aastas. Teeäärseid aknaid tuleb kindlasti pesta tihedamini, kuna need määrduvad kiiremini. Üldjuhul kehtib aknapesule lihtne reegel – mida kauemaks jääb mustus akna pinnale, seda tugevamat pindade töötlust on mustuse eemaldamiseks vaja. Regulaarne aknapesu pikendab akende eluiga oluliselt. Aknapesu tasub ette võtta pilvisel ja tuulevaiksel päeval, et tuul ja päike klaase liiga ruttu ei kuivataks. Aknapesu ei soovitata teostada alla -3 külmakraadi, vihmaste ilmadega ja otse aknale paistva päikesega. Kindlasti tuleb kõrgemate akende pesu puhul arvestada ka tuule kiirusega.

Aknapesu puhul peseme aknad nii seest kui väljast koos aknaraamide, aknalaudade ja aknavahedega. Samuti eemaldame mustuse, tolmu, ämblikuvõrgud jms. Ehitus- ja remondijärgselt eemaldame akende klaaspinnale sattunud krohvi-ja värvipritsmed, õli, vaha, tsemendi jm raskesti kättesaadavad plekid.

Aknapesu alustame aknaraamide, siis klaaside ja lõpuks aknalaua pesemisega. Vajadusel teostame ka ainult väli-või sisepesu. Kõrgemate akende pesu puhul kasutame redelit, teleskoopi, alpiniste või tõstukit. Kõikide puhastustööde puhul kasutame kõrgkvaliteetseid puhastusvahendeid ning tehnikat, et tagada kaasaegne maksimaalne kvaliteet.

Aknapesu hinnapakkumise määramiseks palume täpsustada:

• Akende kogus ja m²
• Kas tegu on vanade või uute akendega?
• Kas aknad on väikeste või suurte ruutudega?
• Kas aknad vajavad pesu nii seest kui väljast või ainult seest/väljast?
• Kui on tegemist mitmekordsete akendega siis mitmelt küljelt akende pesemine vajalik on, kahel või neljal?
• Kuidas on tagatud akendele ligipääs? Kui kõrgel asuvad? Kas avanevad sissepoole või väljapoole?
• Kas aknapesu teostamiseks on vajalik tõstuk?
• Kas ligipääs veele on olemas?

Akende ja klaaspindade pesu hind algab alates 0,5 EUR/m². Täpne hind sõltub akende mustusest, töö keerukusest, asukohast ja mahust.
FiliClean Puhastusteenused
Oleme kodumaisel erakapitalil põhinev koristusteenuseid pakkuv ettevõte.
Viimati lisatud pildid
Kontakt
FiliClean OÜ
Kangrumäe tee 19,
Kurna küla, 75307, Rae vald
Tel : + 372 605 1255
E-Mail : info@filiclean.ee
Oleme avatud : 24h
Copyright © 2024 - FiliClean.ee