Graffiti eemaldamine

Graffiti eemaldamine
Graffiti eemaldamine on omamoodi teadus – ei ole olemas ühte kindlat lahendust või tehnikat, mis eemaldaks igat tüüpi graffiti. Parima võimaliku tulemuse saamiseks tuleb arvestada aluspinna omadusi, graffiti tüüpi kui ka selle vanust ja puhastatava pinna temperatuuri.

Ei ole 100% grafitit eemaldavat lahendust, graffiti võib õrnalt näha jääda, sõltuvalt erinevatest graffiti eemaldus toodetest. Kui eemaldada grafitit mehaaniliselt on oht, et aluspind võib saada kahjustada.

Teostame graffiti eemaldamist kõikvõimalikelt aluspindadelt, sh betoon, tellis, kivi, klaas, värvitud pind, metall jm, kasutades selleks laias valikus spetsiaalseid graffiti eemalduskemikaale. Uutele või puhastatud pindadele pakume graffitivastase kaitsevahaga katmist kaitsmaks kõikvõimalike graffiti kahjustuste eest.

Hinnapäringusse palume märkida:

• Millisele alusmaterjalile on graffiti kantud?
• Millist tüüpi graffitiga on tegemist, kas aerosooli, markeri vm?
• Kas on kasutatud mitut värvi? Kui jah, milliseidd värve on kasutatud?
• Kui vana graffitiga on tegu?

Viimased teostatud tööd:

• Tallinna Kesklinna Valitsus, mai 2011: graffitite eemaldamine monumentidelt, samuti linnaosa hoonete seintelt ning vanalinna platvormide treppidelt ja seintelt. Vanalinnas puhastati kokku 22 hoonet Lühikeses ja Pikas Jalas ning Harju, Kullassepa, Niguliste ja Vene tänaval alguse osas, Lossi platsil ja Taani Kuninga aias. Loe lähemalt siit: http://www.tallinnapostimees.ee/?id=446852.
• Maanteeamet, aprill 2011: graffiti eemaldamine kiiruskaameralt.
FiliClean Puhastusteenused
Oleme kodumaisel erakapitalil põhinev koristusteenuseid pakkuv ettevõte.
Viimati lisatud pildid
Kontakt
FiliClean OÜ
Kangrumäe tee 19,
Kurna küla, 75307, Rae vald
Tel : + 372 605 1255
E-Mail : info@filiclean.ee
Oleme avatud : 24h
Copyright © 2024 - FiliClean.ee