Telefon: +372 6051 255     E-post: info@filiclean.ee     Küsi hinnapakkumist

Meist

Esileht / Meist

  Meist


FiliClean OÜ on tegelenud puhastusteenuste osutamisega alates 2006 aasta algusest. Pakume kõiki puhastusteenuseid alates kodu akende pesust lõpetades kontorite hoolduskoristuse ja suurpuhastusega. Teostame ka välikoristus ning haljastustöid.

Meie jaoks on eriline iga klient. Pühendume igale kliendile individuaalselt, leiame parimad ja sobivamad lahendused ning kliendisõbraliku hinna.  
Pooldame Rohelist ja Looduslikku mõtteviisi ning Loomasõbralikku tarbimist. Säästame loodust pakkudes võimalust teostada kodu või kontori puhastustööd üksnes ökonoomsete ja keskkonnasäästlike puhastusvahenditega. Me ei kasuta loomade peal testitud kodukeemiat. Meie teadlik otsus on tarbida ainult nende ettevõtete tooteid, kes tagavad tootmisel loomade heaolu.
Meie missiooniks on:
» Olla Teie usaldusväärne partner olenemata ajast ja kohast ning teostada Töid kvaliteetselt.

Väärtused, mis on meie jaoks olulised:
» Kvaliteet
» Usaldusväärsus
» Keskkonnasäästlikkus
» Kliendisõbralikkus
» Arenev ja motiveeritud meeskond  

Soovime, et Teil jääks aega tegeleda oma põhitegevusega ja saaksite rõõmu tunda puhtast ümbrusest.

Partnerid ja koostöö

Teeme koostööd paljude ettevõtete ja asutustega, meie partnerid on nt. Tallinna Kesklinna Valitsus, Jaapani Suursaatkond, Briti Saatkond, Merko Ehituse AS, Gustav Tallinn OÜ, Nefab Eesti AS jpt.
Nimetame ka mõned objektid kus meie töötajad on töid teostanud: DHL`i lao juurdeehitus, Särevere Automehhaanikute Koolituskeskus, Porche Keskus, Paide pansionaat, Tallinna Ülikooli juurdeehitus (Balti Filmikool), Tallinna Lenujaama lennukite hooldusangaar, Hotell Forum, Viimsi Keskkool, WTC, Hotell Telegraaf, Saaremaa Georg Otsa Spa, TTÜ Keemia Labor, KUMU, Eesti Kunstiakadeemia jpt. 
Professionaalse puhastusteenuse osutamiseks vajalikke puhastusvahendeid- ja tarvikuid tarnivad meile AS Sanmal, AS Puhastusimport, AS Estko, Bioner  jt. Kõik kasutusel olevad kemikaalid on tervisekaitse - ning keskkonnanõuetele vastavad.
Koristusseadmed “Wetrok”, "Wirbel", “Aspiro”, “Synthos” hangime eelpoolloetletud firmade esindajatelt Eestis, kes tagavad seadmete operatiivse tehnilise teeninduse ja koolituse.


  FiliClean Puhastusteenused

Oleme kodumaisel erakapitalil põhinev koristusteenuseid pakkuv ettevõte.

  Viimati lisatud pildid
puhastusteenused puhastusteenused puhastusteenused
puhastusteenused puhastusteenused puhastusteenused
puhastusteenused puhastusteenused puhastusteenused
  Kontakt
  FiliClean OÜ

Kangrumäe tee 19,
kurna küla, 75307, rae vald

Tel : + 372 605 1255
E-Mail : info@filiclean.ee
Oleme avatud : 24h