Telefon: +372 6051 255     E-post: info@filiclean.ee     Küsi hinnapakkumist

Laminaat- ja puitpõranda hooldus

  Laminaat- ja puitpõranda hooldus


Laminaat-ja puitpõrante puhul on oluline nii igapäevane kui ka perioodiline puhastus ja nende koostisest tulenevad erinevused nõuvad spetsiifilist hooldust.

Laminaatparkett on suure kulumiskindlusega, vastupidav ja dekoratiivne tehiskate. Laminaatparketile tehakse vaid kuiv- või õrnniisket puhastust. Pesemisel on oluline hoiduda liigsest veest. Soovitatav hooldusaine on neutraalne puhastusvahend. Tugevate plekkide eemaldamiseks võib kasutada atsetooni. Keelatud on kasutada seebilahuseid ja abrasiivseid materjale, samuti ei tohi põrandat vahatada ega lakkida.

Puitpõrandatest levinuimad on parkett ja laudpõrandad. Puitpõrandaid saab kaitsta nii laki, õli kui ka vahaga. Igapäevaseks hoolduskoristuseks valitakse kuiv või väheniiske koristusmeetod ning neutraalne puhastusaine. Pestakse mopiga, suuremate pindade puhul kasutatakse poleermasinat ja poleerviile. Naturaalpõrandat töödeldakse ja kaitstakse enne kasutuselevõttu laki või õliga. Kuigi lakitud põrandat on lihtsam hooldada, on õlitatud põrand tunduvalt vastupidavam.

Küsi hinnapakkumist siit.

 

puhastusteenused
puhastusteenused

  FiliClean Puhastusteenused

Oleme kodumaisel erakapitalil põhinev koristusteenuseid pakkuv ettevõte.

  Viimati lisatud pildid
puhastusteenused puhastusteenused puhastusteenused
puhastusteenused puhastusteenused puhastusteenused
puhastusteenused puhastusteenused puhastusteenused
  Kontakt
  FiliClean OÜ

Kangrumäe tee 19,
kurna küla, 75307, rae vald

Tel : + 372 605 1255
E-Mail : info@filiclean.ee
Oleme avatud : 24h